letnia playlista

Playlista 50 utworów, aby stworzyć piękne wspomnienia z bliskimi.

Wspomnienia towarzyszą nam nieustannie, tworząc przestrzeń naszego istnienia. Zapach, smak, dźwięk… reminiscencja to nie tylko wizualna pamięć tego, co przeżyliśmy. Myśląc o tym, jak ważną rolę odgrywa muzyka w moim postrzeganiu przeszłości, przygotowałem Playlistę. Jej składowe to 52 utwory, które postanowiłem uporządkować w sposób upodobniony do przebiegu spotkań towarzyskich. Początkowa radość ustępuje robiąc miejsce wszechobecnej euforii. Punkt kulminacyjny mija, dając przestrzeń nostalgii, smutku i tęsknocie.

letnia playlista

Niewątpliwie, tegoroczne lato różnić się będzie od tych, które pamiętamy. Nie pojedziemy na festiwale muzyczne, świętując tydzień nieskrępowanej przyjemności wśród szczęśliwych ludzi. Nie będziemy wracać z genialnego przedstawienia The Chemical Brothers o godzinie 3 nad ranem, gdy Słońce raźnie ogrzewa nasze zmęczone twarze. To wszystko nie w tym roku.

Letnie Wspomnienia – playlista Play it louder!

To, co możemy zrobić to cieszyć się swoją bliskością i towarzystwem. Docenić to jak nigdy wcześniej. Żyć tu i teraz. Z nimi i ze sobą.

50 utworów na lato

By podkręcić atmosferę naszych spotkań oraz nieco urozmaicić ich przebieg – oddaje w Wasze ręce Letnie Wspomnienia

Jeśli uważasz to za przydatne – będzie mi bardzo miło, jeśli podzielisz się nią ze swoimi bliskimi.

Playlista obejmuje utwory wykonawców:

letnia playlista

17 Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You May Also Like