lorde pracuje nad nowym albumem
Photo: Lorde

Lorde pracuje nad nowym albumem. “It’s so fucking good”.

Po spektakularnym, wydanym w 2017 roku krążku Melodrama, Lorde potwierdza, że wraz z Jackiem Antonoffem pracuje nad kolejnym wydawnictwem.

Lorde pracuje nad nowym albumem

Artystka przekazała informacje przy pomocy mediów społecznościowych. Lorde przyznaje, że pod koniec 2019 roku wróciła do studia nagraniowego, by zająć swoje myśli.

“I started going back to the studio again in December, just for something to do, and to my surprise, good things came out […] The work is so fucking good, my friend,” ~ Lorde

Kompozytorka do współpracy zaprosiła ponownie Jacka Antonoffa, który był producentem ostatniej płyty Melodrama, a także współproducentem najnowszego wydawnictwa Lany Del Rey Norman Fucking Rockwell! 

Jednocześnie Lorde zaadresowała swoje słowa do fanów, którzy niecierpliwie wyczekują trzeciego albumu. Artystka podkreśla, iż chcąc zaprezentować światu utwory najwyższej, oczekiwanej wartości, cały proces musi trwać i dojrzewać.

Po długim tournée w 2018 roku, (podczas którego wystąpiła między innymi na Open’erze) Lorde przyznała, iż nie wie czy kiedykolwiek wróci do tak intensywnego koncertowania. Zatem bez wątpienia pocieszającym faktem jest dzisiejszy entuzjazm artystki do ruszenia w trasę i “smakowania letnich owoców w pięknych krajach”.

3 Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You May Also Like