hurricane festival 2021

Hurricane Festival 2021 – pierwsze ogłoszenia

Hurricane Festival 2021 odbywający się od 19 do 21 czerwca ogłosił pierwszych wykonawców, którzy wystąpią w przyszłym roku. Co ciekawe, występy większości z nich, były zaplanowane na tegoroczną edycję.

Hurricane Festival 2021 – Line Up

W tym roku, niestety musimy pogodzić się z brakiem wszelkich wydarzeń masowych na przestrzeni lata. Również tych muzycznych. Organizatorzy festiwali zmuszeni są do przełożenia zaplanowanych koncertów na rok następny, z nadzieją na uspokojenie się sytuacji. Nie inaczej było z niemieckim Hurricane Festival, który przełożony został na rok 2021.

Dziś organizatorzy podzielili się pierwszym plakatem na przyszłoroczne wydarzenie. W stosunku do wcześniej zaplanowanych artystów – nie ma tu większych zmian. Pozwala to na optymistyczne myślenie w kontekście przyszłorocznych koncertów na Open’er Festival. Na Hurricane Festival 2021 wystąpią między innymi The Killers, Martin Garrix oraz Foals. Każdy z zespołów miał wystąpić w tym roku w Gdyni.

Kto zagra na Open’er Festival 2021

Oznacza to duże prawdopodobieństwo, że zgodnie ze słowami dyrektora Alter-art Mikołaja Ziółkowskiego, program Open’er Festivalu zostanie w dużej mierze niezmieniony. Co ciekawe, w wśród ogłoszonych headlinerów niemieckiego festiwalu brakuje Twenty One Pilots. Być może zwiastować to fakt, iż grupa nie będzie koncertować w przyszłym roku. Podobnie w przypadku Taylor Swift – jak na razie brakuje informacji potwierdzających jej obecność na przyszłorocznych letnich festiwalach.

Kogo oprócz The Killers, Martina Garrixa i Foals możemy spodziewać się w przyszłym roku w Gdyni?

Na dzień dzisiejszy możemy przewidywać FKA Twigs, której koncert już wcześniej został potwierdzony na słowackim Pohoda Festival.

1 Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You May Also Like